Game Invest Forum - Warszawa 2023

Games Invest Forum to wyjątkowe wydarzenie B2B dotyczące gier wideo, które łączy świat zabawy i biznesu. Największe i jedyne wydarzenie dotyczące wszystkiego, co jest związane z inwestowaniem w polskie studia tworzące gry.

Porozmawiajmy o prawdziwych wartościach

  • Microsoft
  • Meta
  • Try_Evidence
  • GPW

Biznesowe wydarzenie branży gier

Polskie gry wideo stały się najbardziej rozpoznawalnym na światowej arenie towarem eksportowym. Globalne sukcesy największych polskich studiów deweloperskich, takich jak CD Projekt Red, Techland, 11bit studios czy Bloober Team wsparte często niespodziewanymi sukcesami mniejszych studiów (by wymienić choćby Superhot, The Parasight, Creepy Jar czy Tomasza Ostafina) napędziły w ostatnich latach rozwój polskiej branży gier.

Na sukcesy te cieniem kładą się jednak patologiczne zjawiska takie jak crunch, mikro-management, produkcje obliczone jedynie na cyniczny sukces finansowy, powstawanie studiów na potrzeby IPO czy liczne przykłady tworzenia miraży przyszłych sukcesów (np. słynne wishlisty) w celu pozyskania finansowania lub sprzedaży akcji.

Wszystko to w kraju w samym sercu Europy, doświadczonym latami wojen, ciężkiego położenia geopolitycznego czy wewnętrznych konfliktów. Ten wieloskładnikowy koktajl powoduje radość wielu potrafiących docenić jego wyjątkowość i wiedzących jak go smakować i niestrawność u tych, którzy nie są zaznajomieni z jego składnikami próbują przyjąć go szybko w całości.

Czas hossy jest okresem, w którym większość uczestników rynku zyskuje. Okres recesji jest trudny dla większości, ale jest czasem znakomitych możliwości dla najlepszych. Jest też momentem oczyszczenia dla całego rynku.

Ten moment stał się asumptem do stworzenia pierwszego w historii forum dla menadżerów spółek game-dev, inwestorów, analityków, partnerów biznesowych i dziennikarzy. Pierwsza edycja tej unikalnej na skalę światową i ekskluzywnej imprezy podnosi wiele tematów, których wspólnym mianownikiem są realne wartości w branży gier.

Porozmawiajmy o prawdziwych wartościach!

Dla kogo jest to wydarzenie?

Jeśli interesuje cię dywersyfikacja twojego portfolio lub praca w branży gier, możesz chcieć sprawdzić tę wyjątkową okazję do networkingu. To okazja do spotkania dziennikarzy, wydawców gier i profesjonalistów w dziedzinie gamedevu z polskich studiów, które trafiają na pierwsze strony gazet. To szansa na nawiązanie kontaktu z osobami o podobnych poglądach i poznanie najnowszych trendów i innowacji w tej ekscytującej dziedzinie.

Czego się spodziewać?

Forum będzie całodniowym wydarzeniem, podczas którego profesjonaliści z czołówki branży gier angażują się w dyskusje panelowe, zapewniając uczestnikom możliwość zdobycia dogłębnej wiedzy na temat najnowszych trendów, pomysłów i ekonomii w branży gier.

Wydarzenie ekskluzywne. Aby dołączyć, prosimy o kontakt!

Główny Sponsor

Bloober

Głównym partnerem tego ekscytującego wydarzenia będzie Bloober Team, studio tworzące gry znane ze stworzenia uznanych gier z gatunku horroru psychologicznego, takich jak The Medium, Layers of Fear, Observer i Blair Witch. Obecnie pracują również nad kultowym - SILENT HILL 2.

Partnerzy Medialni